Ruszyły zapisy na konferencję otwierającą nowy program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

  • 15.01.2021, 17:00
  • Źródło: UM Tczew
Ruszyły zapisy na konferencję otwierającą nowy program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Podziel się:

Oceń:

Startuje Program Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny (https://aktywniobywatele.org.pl/), w ramach którego organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o dofinansowanie na realizację swoich działań prowadzonych na terenie całej Polski (z wyjątkiem m.st. Warszawy) w czterech obszarach tematycznych:

1.Ochrona praw człowieka
2.Działanie na rzecz różnorodności społecznej i przeciwdziałanie wykluczeniu
3.Budowanie kultury demokratycznej i zaangażowania obywatelskiego na poziomie lokalnym
4.Wsparcie rozwoju sektora społecznego
Nabór w ramach pierwszego konkursu planowany jest od 17 marca br.
Zapraszamy wszystkie organizacje i osoby zainteresowane Programem i pozyskaniem nowych środków na realizację swoich działań na bezpłatną konferencję on-line otwierającą Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, która odbędzie się w piątek, 5 lutego 2021 r.!

Szczegółowe informacje: https://frdl.org.pl/informacje/aktualnosci/konferencja-otwierajaca-program-aktywni-obywatele-fundusz-regionalny
Program Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny realizowany jest przez konsorcjum w składzie:Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (https://frdl.org.pl/)(lider),Fundacja Edukacja dla Demokracji (https://fed.org.pl/)iFundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (https://frsi.org.pl/). Program jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG. Jego budżet to 23 miliony euro.

Źródło: UM Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe