Więcej tabletów dla uczniów tczewskich szkół

  • 24.12.2020, 17:00
  • Źródło: UM Tczew
Więcej tabletów dla uczniów tczewskich szkół

Podziel się:

Oceń:

Gmina Miejska Tczew w ramach zwiększonej części oświatowej subwencji ogólnej otrzymała łącznie 274 500 zł, z przeznaczeniem na realizację rządowego dofinansowania do zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania lub usługi, niezbędnych do prowadzenia nauki zdalnej dla nauczycieli.

Do nauczycieli, po rozpatrzeniu złożonych wniosków, trafiły środki w wysokości 245 965 zł. Niewykorzystana kwota tj. 28 535 zł zostanie przeznaczona na zakup dodatkowych tabletów dla naszych uczniów do nauki zdalnej.

W tym roku, Tczew już korzystał dwukrotnie z dofinansowania Zdalna Szkoła+. Łącznie, na potrzeby uczniów samorządowych szkół podstawowych przeznaczono kwotę ponad 250 tys. zł, za co zakupiono blisko 220 tabletów, 33 laptopy 16 kamerek internetowych, 5 tabletów graficznych oraz 50 kart z dostępem do Internetu.

Archiwum

Kolejne tablety, laptopy i kamery trafią do tczewskich szkół

22 lipca 2020 W ramach programu Zdalna Szkoła+ Miasto Tczew po raz drugi skorzystało z dofinansowania i zakupiło 93 tablety, 33 laptopy, 16 kamerek internetowych, 5 tabletów graficznych oraz 50 kart z dostępem do Internetu.

Kolejne tablety, laptopy i kamery trafią do tczewskich szkół

1 czerwca 2020 Gmina Miejska Tczew po raz drugi skorzysta z dofinansowania, tym razem w ramach programu “Zdalna szkoła+”, które w kwocie 155 000 zł przeznaczy na zakup sprzętu informatycznego. Dzięki temu kilkadziesiąt tabletów, kamer internetowych czy laptopów trafi wkrótce do pedagogów oraz uczniów tczewskich szkół.

125 tabletów trafi do uczniów tczewskich szkół

13 kwietnia 2020 Do Tczewa dotarło już 125 tabletów, które zaraz po Świętach Wielkanocnych trafią do uczniów samorządowych szkół podstawowych.

Źródło: UM Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe