Zimowe utrzymanie dróg na drogach krajowych naszego terenu

  • 22.12.2020, 16:52
  • Wawrzyniec Mocny
Zimowe utrzymanie dróg na drogach krajowych naszego terenu pixabay.com

Podziel się:

Oceń:

Podajemy jakie odcinki dróg będą utrzymywane w pierwszej kolejności. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrada, Rejon w Tczewie informuje, że w sezonie zimowym 2020/21 utrzymywać będzie następujące odcinki dróg krajowych.

Na naszym terenie zimowe utrzymanie dróg będzie prowadzone na odcinku Kwidzyna ul. Owczej 7 - DK nr 55 – Sztum (stacja benzynowa od strony Malborka) do granic woj. kujawsko – pomorskiego za m. Gardeja (powiat kwidzyński, gm. Gardeja).

Na DK nr 90 – od skrzyżowania z DK nr 91 w Jeleniu (powiat tczewski) do skrzyżowania z DK nr 55 w m. Baldram (powiat kwidzyński).

Zimowe utrzymanie dróg na terenie Rejonu Tczewie zajmie się firma STRZELBUD z Kwidzyna.

 

oraz:

DK. Nr 22 – od skrzyżowania z drogą powiatową nr P2718G do m. Klonówka do skrzyżowania z drogą powiatową do m. Fiszewo, za granicą województwa, od km 323 do km 372.

DK. Nr 55 – od skrzyżowania z drogą gminną G192039 do m. Nowy Staw do m. Malbork – skrzyżowanie z drogą 22, od km. 12 do km 23 km.

DK. Nr 91 – ( dawna dr. Nr 1 ) od gr. miasta Gdańsk do granicy województwa kujawsko-pomorskiego, od km. 16 do km. 90 km.

 

(tomm)/GDDKiA Rejon Tczew

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe