Pogoń Dekpol Tczew – ponownie najlepszym zespołem w województwie pomorskim!

  • 01.12.2020, 11:00
  • Źródło: Pogoń Dekpol Tczew
Pogoń Dekpol Tczew – ponownie najlepszym zespołem w województwie pomorskim!

Podziel się:

Oceń:

28 listopada zespół z Tczewa udał się do Żukowa na turnieju wojewódzkiego Pucharu Polski w futsalu kobiet.

Pogoń trafiła do grupy A, w której miała przyjemność rywalizować z takimi zespołami jak: AZS UG II Gdańsk, Lew Lębork czy KS Pszczółki. Po wyjściu z grupy tczewskie piłkarki trafiły na silny zespół Hanzy Elbląg, który jak widać po wyniku, walczył do ostatniej sekundy meczu o korzystny wynik. Piłkarki z Tczewa dowiozły pozytywny wynik do końca i zameldowały się w wielkim finale. W meczu o pierwsze miejsce Pogoń pewnie pokonała drużynę BPAP Marcus Gdynia.

Wyniki grupowe:
Pogoń Dekpol Tczew 10-0 KS Pszczółki
Pogoń Dekpol Tczew 6-1 AZS UG II Gdańsk
Pogoń Dekpol Tczew 6-0 Lew Lębork
Półfinał
Pogoń Dekpol Tczew 5-4 Hanza Elbląg
Finał
Pogoń Dekpol Tczew 3-0 BPAP Marcus Gdynia

W krótkiej historii klubu, drugi raz ten puchar trafia do zawodniczek z Tczewa. Warto wspomnieć że statuetkę dla najlepszej strzelczyni w turnieju odebrała Martyna Tryka, a najlepszą bramkarką turnieju wybrana została Anna Węsierska. Obie oczywiście reprezentują barwy tczewskiego klubu.

Bramki w turnieju strzelały:
Martyna Tryka x6, Asia Ścisłowska x5, Magdalena Sobal x4, Julia Sitarz x3, Julia Jędrzejewska x3, Oliwia Aronowska x2, Marcelina Ziewiec, Agnieszka Rembalska, Anna Węsierska, Łucja Tabor.
Padły również 3 bramki samobójcze.
Asystowały w turnieju:
Martyna Tryka x6, Anna Węsierska x3, Julia Jędrzejewska x2, Łucja Tabor x2, Rembalska Agnieszka x2, Magdalena Sobal x2, Marcelina Ziewiec, Wiktoria Krygier.
W turnieju udział wzieły:
Natalia Niemaszyk, Anna Węsierska, Łucja Tabor, Martyna Tryka, Marcelina Ziewiec, Joanna Ścisłowska, Wiktoria Krygier, Oliwia Aronowska, Magdalena Sobal, Julia Jędrzejewska, Agnieszka Rembalska, Nadia Czarnecka. Joanna Jeleń, Julia Sitarz.

Wielkie gratulacje za odniesiony sukces dla wszystkich zawodniczek biorących udział w turnieju !

Źródło: Pogoń Dekpol Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe