Konkurs Kulinarny „Wolność jest słodka” ONLINE

  • 10.11.2020, 11:00
  • Źródło: CKiS Tczew
Konkurs Kulinarny „Wolność jest słodka” ONLINE

Podziel się:

Oceń:

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza do udziału w Konkursie Kulinarnym „Wolność jest słodka”. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Dzieciom w działaniach mogą pomóc rodzice.

Tematem konkursu jest upieczenie ciasta, ciastka, babeczki lub innego słodkiego wypieku związanego ze świętem Odzyskania Niepodległości.

Zachęcamy do uczczenia święta radośnie i rodzinnie przy wspólnym tworzeniu wypieków w barwach narodowych.

Nasz Konkurs Kulinarny odbywa się na Facebooku. Zdjęcie słodkiego wypieku należy umieścić pod postem na Facebooku informującym o Konkursie. Na zdjęcia prac czekamy do 11 listopada 2020 do godz. 23.59.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 12 listopada 2020 r. Informacja o wszystkich nagrodzonych pojawi się na Facebookowym profilu CKiS. Przygotowaliśmy 3 nagrody za najlepiej prezentujące się i najbardziej kreatywne prace /Vouchery do Empiku na kwoty: 3 miejsce 100 zł, 2 miejsce – 150 zł, 1 miejsce 200 zł/.

Szczegółowy Regulamin Konkursu Kulinarnego „Wolność jest słodka”dostępny jest na stronie www.ckis.tczew.pl w zakładce Repertuar/Konkurs Kulinarny.

Źródło: CKiS Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe