Kontrasty. Siła czy moc? – koncert 30 października

  • 23.10.2020, 14:00
  • Źródło: UM Tczew
Kontrasty. Siła czy moc? – koncert 30 października

Podziel się:

Oceń:

30 października w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Św. odbędzie się koncert Orkiestry kameralnej Progress pt. “Kontrasty. Siła czy moc?”.

Odwieczne pytanie: siła czy moc? W tym wyjątkowym koncercie chcemy zachęcić publiczność do pogłębionego słuchania. Koncepcja “Kontrastów” opiera się przede wszystkim na zestawieniu utworów niezwykle żywiołowych i energetycznych z kompozycjami, w których czas płynie swoim niespiesznym tempem, wprowadzając odbiorcę w rodzaj transu. Połączenie owej wyjątkowej różnorodności przestrzeni muzycznej, ukazanie jej ciążenia ku ciszy, pozwoli publiczności na nowo odkryć przestrzeń aktywnego, skupionego słuchania, przezywania muzyki. Bądźcie tego dnia z nami, by przekonać się, jak wielki i odradzający potencjał tkwi w muzycznej poetyce… – zachęcają muzycy.

Orkiestra Kameralna Progress wystąpi pod dyrekcją Szymona Morusa. Słowo o muzyce wygłosi Jerzy Snakowski.

Koncert rozpocznie się o godz. 19.15. Obowiązywać będzie reżim sanitarny, z zachowaniem aktualnie panujących zasad. Obowiązują maseczki..

Wydarzenie jest dofinansowane z budżetu miasta Tczewa, w ramach wsparcia organziacji pozarządowych w zakresie rozwoju kultury i ochrony dziedzictwa narodowego.

Źródło: UM Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe