Zespół "Mały Haśnik" podziękował strażakom z OSP Swarożyn

  • 17.09.2020, 11:28
  • Źródło: Gmina Tczew
Zespół "Mały Haśnik" podziękował strażakom z OSP Swarożyn

Podziel się:

Oceń:

Rodzice oraz członkowie zespołu "Mały Haśnik" z Żabnicy wraz z Władzami gminy Węgierska Górka, przekazali za pośrednictwem Wójta Gminy Tczew podziękowanie skierowane do strażaków działających na miejscu wypadku autokaru, który miał miejsce 15 sierpnia w okolicy miejscowości Stanisławie na autostradzie A1. Autobusem podróżował żywiecki dziecięcy zespół pieśni i tańca "Mały Haśnik". Jako pierwsi na miejscu na wypadku dotarli strażacy z OSP w Swarożynie.

"Nie syćkie janioły majom skrzydła, nie syćkie są w niebie, niektore majom stetoskop i chodzom po ziymi. Jak ni ma góroli bez portek, bruclika, kapelusa i kierpiec, tak ni ma podziynkowania bez łez radości, miłości i wdziyncności" - napisał na specjalnym podziękowaniu zespół "Mały Haśnik".

Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak przekazując podziękowanie prezesowi OSP Swarożyn, Łukaszowi Kuśmierczykowi powiedział - "Dzięki wam, ten dziecięcy zespół ma szanse na dalsze funkcjonowanie. Stanęliście jak zawsze na wysokości zadania niosąc pomoc, w tym okropnie wyglądającym zdarzeniu. Jesteśmy z was bardzo dumni, i wdzięczni że na każde wezwanie jesteście w pełnej gotowości do pomocy!".

Źródło: Gmina Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe