Akcja przewonienia gazu ziemnego "JESIEŃ 2020"

  • 11.09.2020, 11:13
  • Źródło: Gmina Tczew
Akcja przewonienia gazu ziemnego "JESIEŃ 2020"

Podziel się:

Oceń:

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Gdańsku przeprowadzi w dniach 13÷15 października 2020 roku na terenie gminy Tczew akcję przewonienia gazu ziemnego "JESIEŃ 2020", która ma na celu wykrycie i usunięcie nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej i instalacjach wewnętrznych w budynkach.

Wykryte nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej do kurka głównego i przy gazomierzach usuwane będa przez pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Gdańsku

Służby Pogotowia Gazowego będą pracowały w czasie trwania akcji przez całą dobę.

"Jednocześnie nadmieniam, że usuwanie stwierdzonych nieszczelności na instalacjach wewnętrznych i urządzeniach gazowych w budynkach należy do obowiązku właścicieli lub administratorów obiektów." - mówi Tomasz Sowa, Kierownik działu zarządzania ruchem sieci, PSG sp. z o.o.

 

Źródło: Gmina Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe