OSP Dalwin obchodzi jubileusz 90-lecia działalności

  • 10.09.2020, 12:05
  • Źródło: Gmina Tczew
OSP Dalwin obchodzi jubileusz 90-lecia działalności

Podziel się:

Oceń:

Z tej okazji Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak przekazał na ręce dowódcy jednostki Mariusza Kapusty specjalistyczny sprzęt - pompę zanurzeniową. Uroczyste przekazanie miało miejsce 7 września br. w remizie jednostki w Dalwinie.

Jak podkreśla Wójt – „Wieloletnia działalność jednostki OSP Dalwin to nie tylko udział w akcjach gaśniczych i w wielu innych zdarzeniach i zagrożeniach. Straż, także nasze pozostałe jednostki, wspomaga gminę przy organizacji życia społecznego i kulturalnego, biorąc udział w wielu wydarzeniach patriotycznych, państwowych i kościelnych, a także rozrywkowych. Dziękujemy za wiele lat odważnej i pomocnej służby. Niech nowy sprzęt uzupełni wyposażenie jednostki, służąc w czasie akcji do sprawngo wypompowywania wody."

 

Źródło: Gmina Tczew

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ml
ml 11.09.2020, 10:28
szkoda, że im kombinerek nie dał...

Pozostałe