Podpisanie umowy na przedszkole w Turzu

  • 28.08.2020, 09:52
  • Źródło: Gmina Tczew
Podpisanie umowy na przedszkole w Turzu

Podziel się:

Oceń:

Dzisiaj w budynku Urzędu Gminy Wójt Gminy Tczew podpisał umowę na realizację zadania „Budowa przedszkola przy ZKiW w Turzu”. W wyniku postępowania przetargowego zamówienie zostało udzielone firmie MSP „SMOK” Keister, Ksepka Sp. J.. Koszt realizacji zadania wynosi 2.962.103,93 zł. Po podpisaniu umowy odbyło się przekazanie placu pod budowę.

Roboty budowlane będą polegać na rozbiórce budynku znajdującego się na działce nr 147/1 w Turzu (budynek wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony) oraz budowie przedszkola z zapleczem kuchennym dla 75 dzieci wraz z zagospodarowaniem terenu.

„Budowa przedszkola w Turzu jest jedną z najważniejszych inwestycji dotyczących naszych gminnych placówek edukacyjnych. Nowo wybudowany obiekt podniesie standard nauki dla naszych najmłodszych mieszkańców - przedszkolaków. Nowoczesne wyposażenie, przestronne sale zajęciowe, to wszystko aby nasze dzieci mogły kształcić się w jak najlepszych warunkach.”mówi Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak

Prace budowlane mają zakończyć się do dnia 30.06.2021 r. aby w 2021 roku przedszkole mogło zacząć swoje funkcjonowanie.

 

Źródło: Gmina Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe