Wsparcie na starcie - zostań przedsiębiorcą

  • 13.08.2020, 10:46
  • Źródło: Gmina Pelplin
Wsparcie na starcie - zostań przedsiębiorcą

Podziel się:

Oceń:

Stowarzyszenie Kolory Życia zaprasza osoby powyżej 30 roku życia, pozostające bez pracy do udziału w projekcie dofinansowanym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata

2014-2020 - „Wsparcie na starcie - zostań przedsiębiorcą”.

Projekt ukierunkowany jest na utworzenie oraz zapewnienie trwałości nowo utworzonych mikroprzedsiębiorstw, realizowany w postaci kompleksowego wsparcia związanego z rozpoczęciem działalności gospodarczej.

Etapy i formy wsparcia:

- diagnoza doradcy zawodowego;

- ocena złożonego wniosku wraz z biznesplanem;

- wsparcie szkoleniowe indywidualne i grupowe przed założeniem działalności realizowane w oparciu o analizę umiejętności, doświadczenia, predyspozycji i cechy danego uczestnika;

- wsparcie dotacyjne stawka jednostkowa- 23050 zł;

- wsparcie pomostowe finansowe- do 12 m- cy w kwocie max. 2600 zł .

 

Rekrutacja: 31.08.2020 r. – 07.09.2020 r.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdą Państwo na stronie internetowej: www.koloryzycia.tczew.pl lub pod nr tel. 721-995-900.

 

Źródło: Gmina Pelplin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe