Strażacy z OSP Swarożyn, OSP Gniszewo ćwiczyli w Swarożynie

  • 05.08.2020, 10:57
  • Źródło: Gmina Tczew
Strażacy z OSP Swarożyn, OSP Gniszewo ćwiczyli w Swarożynie

Podziel się:

Oceń:

Początek sierpnia to dla strażaków z OSP Swarożyn oraz OSP Gniszewo czas ćwiczeń, które odbyły się dzisiaj (03.08) na terenie wielkopowierzchniowych obiektów budowanych w Swarożynie. Scenariusz ćwiczeń zakładał pożar na hali budynku, oraz poszukiwanie i ewakuację ewentualnej osoby poszkodowanej. Do działań strażacy wykorzystywali zbiorniki przeciwpożarowe, które są umieszczone na terenie obiektu.

"Ćwiczenia na nowych obiektach, umieszczonych na terenie naszej Gminy, pomagają przygotować się naszym strażakom na ewentualną konieczność niesienia pomocy w tym rejonie. Zapoznanie się z infrastrukturą budynku, rozmieszczeniem instalacji - te niby prozaiczne czynności, podnosza poziom bezpieczeństwa mieszkańców oraz pracowników." - powiedział o dzisiejszych ćwiczeniach Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak.

Źródło: Gmina Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe