Muzyczna Scena // B.R.O & Antony Esca // Koncert online • 25.07.2020, 20:00

  • 21.07.2020, 12:58
  • Źródło: CKiS w Tczewie
Muzyczna Scena // B.R.O & Antony Esca // Koncert online • 25.07.2020,…

Podziel się:

Oceń:

Ostatni z 4 koncertów online!

B.R.O - Next Level & Antony Esca– LIVE 

25 lipca 2020 godz. 20.00  

LIVE na Facebookowym profilu Gminy Tczew.... https://www.facebook.com/ugtczew/   


B.R.O. - polski raper i producent muzyczny. Zadebiutował w 2009 roku nielegalem Univers Story. Ma na koncie 7 wydanych płyt.

Antony Esca to pochodzący z Dzierżoniowa 19-letni wykonawca i autor wszystkich swoich tekstów.

 

#MuzycznaScena – letnie koncerty w sieci z Gminą Tczew” to w dobie odwoływanych imprez i wydarzeń koncertowych, propozycja muzyczna dla spragnionych dobrej muzyki! 

Cykl koncertów online #MuzycznaScena jest realizowany przy współpracy z Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Koncerty, które będzie można zobaczyć na fanpage Gminy Tczew będą okazją, aby posłuchać muzyki koncertowej w warunkach domowych. 

Spotkajmy się w lipcowe, sobotnie wieczory po obu stronach monitorów. Zróbmy imprezę masową online! Co więcej, pokażcie swój udział podczas koncertu – wystarczy zrobić zdjęcie, nagrać film jak oglądasz koncert i podesłać na adres [email protected]. Z każdego koncertu wybierana jest jedna osoba, która otrzyma fantastyczną nagrodę!

 

Źródło: CKiS w Tczewie

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe