Sukces zawodnika Arkadii Tczew w Mistrzostwach Polski Juniorów w Bilard

  • 07.07.2020, 10:50
  • Źródło: Klub Sportowy Arkadia Tczew
Sukces zawodnika Arkadii Tczew w Mistrzostwach Polski Juniorów w Bilard

Podziel się:

Oceń:

Reprezentujący tczewski klub bilardowy Kosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew Jakub Bottcher wywalczył brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorów.

Rozgrywane w łódzkim klubie Frame najważniejsze tegoroczne zawody bilardowe zgromadziły na starcie wszystkich liczących się juniorów w sporcie bilardowym. Zawodnik Arkadii startował w trzech odmianach bilarda a swój życiowy sukces odniósł w odmianę 8-bil. Kilka lat wytrwałych treningów, starty w ogólnopolskich turniejach Junior Tour oraz zwycięstwa w Pomorskiej Lidze Bilardowej zaprocentowały dobrą grą i sukcesem na Mistrzostwach Polski Juniorów. Przed juniorem tczewskiego klubu jeszcze dwa lata startów w kategorii junior starszy i otwarta droga do kolejnych sukcesów juniorskich a w domyśle zakwalifikowanie się do kadry narodowej juniorów. Sukces Bottchera jest tym cenniejszy, iż przypada w roku obchodów 15-lecia klubu Arkadia i jest kontynuacją dobrej pracy szkoleniowej w klubie.

Źródło: Klub Sportowy Arkadia Tczew

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mati
mati 07.07.2020, 11:09
gratki

Pozostałe