Zderzenie z drzewem, auto na boku i kolizje. KRONIKA STRAŻACKA - INTERWENCJE z 13-19 kwietnia

  • 25.04.2020, 10:17
  • redakcja
Zderzenie z drzewem, auto na boku i kolizje. KRONIKA STRAŻACKA - INTERWENCJE z 13-19 kwietnia tczewska.pl

Podziel się:

Oceń:

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach 13 - 19 kwietnia zanotowano łącznie 37 zdarzeń, w tym 7 pożarów oraz 30 miejscowych zagrożeń.

Ważniejsze zdarzenia:

 

Kolizja na Bałdowskiej

TCZEW. 15 kwietnia strażacy usuwali skutki kolizji drogowej, do której doszło przy ul. Bałdowskiej w Tczewie. Na miejscu zdarzenia zastano kolizje samochodu osobowego który uderzył w drzewo. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów. W zdarzeniu brał udział 1 zastęp z JRG.

 

Kolejna kolizja drogowa

GM. PELPLIN. 15 kwietnia po dotarciu na miejsce zdarzenia w Janiszewku zastano kolizje 2 samochodów osobowych. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz usunięciu plamy oleju. W zdarzeniach brał udział zastęp z OSP Pelplin oraz zastęp z OSP Janiszewko.

 

Zderzenie dwóch aut na Suchostrzygach

TCZEW. 15 kwietnia przy ul. Żwirki doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy osobie poszkodowanej do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz uprzątnięciu jezdni z płynów eksploatacyjnych. W zdarzeniu brały udział 2 zastępy z JRG.

 

Auto przewrócone na bok

GM. SUBKOWY. 19 kwietnia strażacy podejmowali interwencję do wypadku pojazdu w Wielgłowach. Na miejscu zdarzenia zastano samochód osobowy leżący na boku na poboczu drogi. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy osobie poszkodowanej. W skutek zdarzenia jedna osoba została ranna W zdarzeniu brał udział zastęp z OSP Subkowy, zastęp z OSP Brzuśce oraz zastęp z JRG Tczew.

 

W minionym tygodniu strażacy z powiatu tczewskiego uczestniczyli w 15 zdarzeniach związanych z zabezpieczeniem infrastruktury przeznaczonej do walki z kononawirusem oraz w 2 zdarzeniach związanych z dostarczaniem żywności osobom przebywającej na kwarantannej.

 

Opr. (tomm)/KP PSP Tczew

 

html_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe