Zapraszamy do lektury 16. nr Gazety Tczewskiej. A w nim m.in. o powstających komisjach wyborczychl w związku z wyborami i najnowsze informacje z regionu!

  • 15.04.2020, 18:00
  • Wawrzyniec Mocny
Zapraszamy do lektury 16. nr Gazety Tczewskiej. A w nim m.in. o powstających… Gazeta Tczewska

Podziel się:

Oceń:

W sprzedaży jest już dostępny nr 16. Gazety Tczewskiej, a w nim jak zwykle wiele interesujących tematów. Najważniejsze z nich to omówienie stanu przygotowań do nadchodzących wyborów prezydenckich oraz przełożenie najważniejszych egzaminów w szkołach.

Wybory prezydenckie. Co z komisjami? - cała Polska na moment zamiast koronawirusem żyje nadchodzącymi wyborami prezydenckimi. Tymczasem zgodnie z ustawą pełne zespoły komisji obwodowych miały być zebrane do 10 kwietnia...

 

Będzie przełożenie matur i egzaminów 8-klasistów – w Tczewie próbne egzaminy 8-klasistów przed ekranami komputerów za nami, ale okazuje się, że także matury i ostateczne egzaminy 8-klasistów zostały przełożone...

 

Ogień pojawił się na łąkach ul. Poligonowej w Tczewie - ktoś podpalił też runo leśne w leśnictwach Swarożyn i Bukowiec

 

W dziale Na sygnale - jak zawsze Kronika strażacka i kilka najnowszych informacji z dziennika dyżurnego policji

 

Kolejne Porady Prawne kancelarii Vindex - Prosimy nadsyłać propozycje tematów prawnych, które moglibyśmy poruszyć na łamach Gazety Tczewskiej

 

Miętowy dymek nie poleci – 20 maja wchodzi zakaz handlu papierosami mentolowymi

 

Czas na zmianę symbolu miasta – Olek Wojciechowski w swoim felietonie apeluje o wypromowania nowego symbolu miasta w obliczu katastrofy z przebudową Mostu Tczewskiego.

Felietony Olka Wocjeichowskiego są już dostępne także na naszym portalu tczewska.pl

https://www.tczewska.pl/wiadomosci/392/felieton

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU NAJNOWSZEGO 16. NR GAZETY TCZEWSKIEJ !!

 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tczewianin
tczewianin 16.04.2020, 14:10
Te felietony to może nie zawsze strzał w 10-tkę, ale interesujące jest móc poczytać opinię na tematy miejskie w oderwaniu od ratuszowej (i nie tylko) propagandy sukcesu.
Fan Olka
Fan Olka 16.04.2020, 16:41
Oczywiscie, ze opinie inne niz ratuszowe są cenne, problem w tym, ze tak zwany Olek prezentuje opinie z kosmosu, nie wiem niestety z ktorej planety. Jego wyciagniete wnioski sa spisywane chyba pod wplywem mocnych uzywek - bo na trzezwo nikt takich bzdur by nie psial.

P.S. Olek propnuje wybranie nowego symbolu Tczewa - ja proponuje budowe pomnika na czesc tak zwanego Olka "Absurdu" Wojciechowskiego.
Alexis
Alexis 15.04.2020, 18:25
Felietony pisane przez osobę o pseudonimie Olek to brednie jakich mało... Przestałem kupować GT przez publikacje tych bzdur.

Pozostałe