Seniorze pozostań w domu, zrobimy zakupy za Ciebie!

  • 03.04.2020, 09:06
  • Wawrzyniec Mocny
Seniorze pozostań w domu, zrobimy zakupy za Ciebie! UMiG Pelplin

Podziel się:

Oceń:

PELPLIN. Gmina Pelplin wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie organizuje pomoc w robieniu zakupów dla osób starszych i samotnych, nie objętych kwarantanną, którzy nie mogą liczyć na pomoc bliskich i sąsiadów.

Zgłoszenia od osób zainteresowanych tego rodzaju pomocą są przyjmowane pod nr. tel. (+48) 690-160-024 od poniedziałku do czwartku w godz. 9.00-13.00. Zgłoszenia przyjmują pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pelplinie, które następnie są realizowane przez wolontariuszy z Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Po przygotowaniu zakupów pracownik MOPS, skontaktuję się z seniorem celem poinformowania o koszcie zakupów i terminie dostawy.

Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin składa ogromne podziękowania dla wolontariuszy z WSD w Pelplinie, którzy zaangażowali się w tą. szczytną akcję.

 

Opr. (tomm)/UMiG Pelplin

 

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe