Policja poszukuje złodzieja perfum. Jeśli go rozpoznałeś daj znać

  • 23.03.2020, 15:40
  • redakcja
Policja poszukuje złodzieja perfum. Jeśli go rozpoznałeś daj znać KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z tczewskiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją, która zapewnia anonimowość.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której doszło 10 stycznia br. w jednym ze sklepów na terenie miasta. Sprawca w tym czasie wykorzystał nieuwagę personelu sklepu i ukradł perfumy warte prawie 550 zł. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 58/530 81 65 lub na numery alarmowe 112 i 997. Można też skorzystać z adresu: [email protected]

 

opr. (tomm)/KPP Tczew

html_redakcja

Zdjęcia (3)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dejvid coperfield
dejvid coperfield 25.03.2020, 00:00
Widać po twarzy, że to Sebastian. Taki typowy, gdzie lewa półkula mózgu szuka prawej oraz o IQ kamienia polnego i oczami tęskniącymi za rozumem.
ITWEBSECURITY
ITWEBSECURITY 24.03.2020, 09:44
Zasada łapania takiego złodzieja byłaby prosta. Każdy sklep miałby obowiązek za pomocą rutera i oprogramowania skanowanie adresów MAC a potem za pomocą wielu narzędzi można śledzić dane urządzenie i z głowy i po złodzieju.

Pozostałe