Sukcesy sportowe tczewskiego Klubu Karate Senshi. Miłosz Sabiecki z szansą na Turniej Olimpijski

  • 28.02.2020, 10:05
  • Wawrzyniec Mocny
Sukcesy sportowe tczewskiego Klubu Karate Senshi. Miłosz Sabiecki z szansą na Turniej Olimpijski

Podziel się:

Oceń:

W miniony weekend odbyła się 40. edycja turnieju karate WKF Grand Prix Bratyslawa. W tym mocno osadzony turnieju wśród ponad 1600 zawodników z 214 klubów i 32 państw udział wzięła 12 osobowa ekipa Sportowego Klubu Karate Senshi. Zawodnicy z tczewskiego klubu przywieźli srebrne i brązowe medale.

Spośród naszych reprezentantów najlepiej wypadli Julia i Miłosz Sabieccy zdobywając srebrne medale, Julia w kumite seniorek w kategorii 55kg, Miłosz w kumite seniorów w kat. 67kg oraz Oliwia Krauze, która zdobyła srebrny medal w kategorii kumite młodziczek - 40kg i Dominik Switalski który został brązowym medalistka w kategorii kumite juniorów – 55kg.

Turniej w Bratysławie był imprezą rankingową Polskiej Unii Karate. Dobry wynik w imprezie tej rangi, miał decydujące znaczenie w powołaniu do Reprezentacji Polski na zbliżające się Mistrzostwa Europy Seniorów w Baku oraz o nominacji do udziału w przedolimpijskim turnieju kwalifikacyjnym w Paryżu.

Dzięki dobremu występowi w Bratysławie swoją szansę wykorzystał Miłosz Sabiecki i będzie miał zaszczyt reprezentować Polskę w obu w/w turniejach, szczególnie ważne są zawody w Paryżu, bo stoczy się tam walka o udział w Turnieju Olimpijskim w Tokyo 2020.

 

opr. (tomm)

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe