Dzięki Wam orszak Trzech Króli wyruszył! Podziękowania za przygotowanie barwnego pochodu [GALERIA ZDJĘĆ]

  • 26.02.2020, 14:27
  • redakcja
Dzięki Wam orszak Trzech Króli wyruszył! Podziękowania za przygotowanie barwnego pochodu [GALERIA ZDJĘĆ] Zbigniew Mocny

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. 12 lutego miało miejsce uroczyste podziękowanie w Restauracji Piaskowa wszystkim osobom, instytucjom i organizacjom, zaangażowanym w organizację tegorocznego Orszaku Trzech Króli.

Starosta Mirosław Augustyn dziękując, wymienił oprócz szkół, zaangażowanie policji powiatowej w zabezpieczaniu orszaku. W uroczystości wziął udział także Arkadiusz Okroj, biskup pomocniczy Diecezji Pelplińskiej.

 

- Cieszę się, że jestem tutaj dzisiaj z Wami – mówił bp. Arkadiusz Okroj. - Bardzo potrzebujemy takiej pracy i zaangażowania. Życzę Wam wszystkim byśmy uszanowali to dobro, które w nas tkwi. Jesteśmy jednym z ogniw, chcemy to kontynuować. Budujmy nową jakość relacji między nami, ucząc się wzajemnego szacunku. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zgromadzili się tu przy wspólnym stole. Dziękuję Wam i składam serdeczne gratulacje za pracę włożoną w przygotowanie Orszaku Trzech Króli.

 

Podczas spotkania szczególne podziękowania należały się Stefanowi Kukowskiemu, który co roku angażuje się w przygotowanie orszaku.

 

Fot. Z. Mocny

html_redakcja

Zdjęcia (59)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe