Poszukiwany mężczyzna w sprawie kradzieży walizki

  • 21.02.2020, 15:04
  • redakcja
Poszukiwany mężczyzna w sprawie kradzieży walizki KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z tczewskiej komendy prowadzą czynności w sprawie kradzieży walizki, do której doszło w pociągu na terenie dworca PKP. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą czynności w sprawie kradzieży, która miała miejsce 28 listopada 2019 r. w trakcie postoju pociągu na dworcu PKP. Sprawca w tym czasie ukradł walizkę wraz z zawartością. Śledczy ustalili, że powstały straty na kwotę prawie 3 tys. zł.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 58/530-81-83 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

 

 

opr. (tomm)/KPP Tczew

html_redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe