Rower odzyskany. Właściciel proszony o zgłoszenie się do komendy

  • 07.02.2020, 15:18
  • redakcja
Rower odzyskany. Właściciel proszony o zgłoszenie się do komendy KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Dzielnicowy poszukuje właściciela roweru górskiego koloru czarnego z różowo-filetowymi naklejkami. Mieszkaniec Tczewa 30 stycznia br. przekazał znaleziony przedmiot tczewskim mundurowym, który został znaleziony w Tczewie na ulicy Kwiatowej. Do chwili obecnej policjanci poszukują właściciela, którego prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę.

W Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie jest do odbioru rower górski marki Carrera koloru czarnego z różowo-filetowymi naklejkami. Przedmiot ten odnalazł mieszkaniec Tczewa 30 stycznia br. na ulicy Kwiatowej. Jednoślad nie widnieje w policyjnych systemach jako utracony w wyniku przestępstwa. Prosimy o kontakt właściciela roweru z dzielnicowym mł. asp. Pawłem Góralem

 

Tel. 58/530-81-32 lub telefonem komórkowym 519 832 646. Właściciel przedmiotu może się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym KPP w Tczewie pod numerem 58-530-82-22. Możliwy też kontakt mailowy: [email protected]

 

Zgłaszając się po odbiór, należy przedstawić dokumentację potwierdzającą zakup jednośladu lub podać jego cechy identyfikujące.

 

 

opr. (tomm)/KPP Tczew

html_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe