Kraksy na DK nr 91 z dachowaniem i wypadek w Rokitkach. Kronika strażacka z minionego tygodnia 27.01 – 2.02.2020

  • 06.02.2020, 11:47
  • Wawrzyniec Mocny
Kraksy na DK nr 91 z dachowaniem i wypadek w Rokitkach. Kronika strażacka z minionego tygodnia 27.01 – 2.02.2020 tczewska.pl

Podziel się:

Oceń:

POW. Tczewski. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że od 27 stycznia do 2 lutego br. zanotowano łącznie 23 zdarzenia, w tym 1 pożar, 20 miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmy fałszywe.

Ważniejsze zdarzenia:

 

Dachowanie na „jedynce”

GM. GNIEW. 27 stycznia w Szprudowie strażacy podejmowali interwencję do wypadku, w którym samochód marki Fiat Punto znajdował się w przydrożnym rowie po dachowaniu na DK nr 91. Poszkodowana kierująca pojazdem została przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego (ZRM) do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W działaniach brały udział 2 zastępy z JRG Tczew oraz 1 zastęp z OSP Gniew.

 

Wypadek dwóch aut

GM. TCZEW. 28 stycznia w Rokitkach przy ul. Tczewskiej doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych: Suzuki Jimmy oraz BMW 5. Ranny odniósł kierujący pojazdem, który następnie został przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Działania przybyłych na miejsce zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu poszkodowanym kwalifikowanej pomocy medycznej przez przybyciem ZRM oraz usunięciu z jezdni rozbitych elementów karoserii. W działaniach brał udział 2 zastępy z JRG Tczew.

 

Kolejny wypadek na DK nr 91

GM. GNIEW.  28 stycznia straż pożarna interweniował do wypadku w Rakowcu na DK nr 91. Na miejscu zdarzenia zastano wypadek dwóch samochodów osobowych marki Skoda Fabia oraz Dacia Dokker. W wyniku wypadku poszkodowany zostało dwóch kierujących pojazdami, którzy zostali przetransportowani przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Działania przybyłych na miejsce zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu poszkodowanym kwalifikowanej pomocy medycznej przez przybyciem ZRM oraz usunięciu z jezdni rozbitych elementów karoserii. W działaniach brał udział 2 zastępy z JRG Tczew, 1 zastęp z JRG Kwidzyn oraz po 1 zastępie z OSP Kolonia Ostrowicka i Rakowiec.

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe