Nowa inwestycja komunalna. Przekazano klucze do 36 mieszkań na os. Zatorze

  • 27.01.2020, 13:20
  • Wawrzyniec Mocny
 Nowa inwestycja komunalna. Przekazano klucze do 36 mieszkań na os. Zatorze W. Mocny

Podziel się:

Oceń:

TCZEW Dzisiaj w poniedziałek (27.01) miało miejsce przekazanie kluczy 36 rodzinom, które mogą się teraz przeprowadzić do lokali w dwóch kamienicach przy ul. Prostej 1D i 1E. Na 36 lokali składa się 12 mieszkań jednopokojowych o pow. ok. 28 m2 i 24 mieszkania 2-pokojowe o pow. ok. 43 m2. Koszt inwestycja zamknął się w kwocie ponad 5 mln zł.

Mieszkanie wybudowane zostało w ramach przedsięwzięcia Tczewskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, Urzędu Miejskiego w Tczewie i Banku Gospodarstwa Krajowego.

Klucze przekazali prezydent Mirosław Pobłocki, Adam Urban, z-ca prezydenta ds. społecznych oraz Arkadiusz Woźniak, prezes zarządu TTBS Sp. z o.o.

Na chwilę przekazania kluczy, rzecz jasna z przecięciem wstęgi przez jedną z mieszkanek, zaproszono wszystkich, przyszłych mieszkańców. Był poczęstunek kawa i ciastko, bo w poniedziałek było wyjątkowo mroźno. Atmosfera spotkania była rzecz jasna bardzo pozytywna. Odwiedziliśmy 2-pokojowe mieszkanie pana Adama Waśniewskiego. Zobaczyliśmy przestronny, widny lokal z ułożoną, ciemną podłogą szwedzką. Zaproszono nas także do obejrzenia łazienki, która prezentowała się bardzo estetycznie. Wszystkie urządzenia łazienkowe były zamontowane: bateria umywalki, prysznic z brodzikiem i piecyk gazowy do podgrzewania wody.

Dodatkowo w ramach tej inwestycji powstał nieduży plac zabaw.

(...)

 

(tomm)/fot. w. Mocny

 

 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe