Nowe samochody służbowe tczewskiej policji

  • 13.01.2020, 17:42
  • redakcja
Nowe samochody służbowe tczewskiej policji KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

4 nowe radiowozy zasiliły flotę pojazdów Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. Zakup samochodów został zrealizowany w ramach połączonych środków Komendy Głównej Policji przy dofinansowaniu samorządów lokalnych powiatu tczewskiego. Funkcjonariusze będą wykorzystywać nowe auta w ramach codziennych służb, co wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymali nowe radiowozy. 4 nowe nabytki powiększyły stan radiowozów tczewskiej Policji. Wszystkie radiowozy są oznakowane i są to: volkswagen caddy, kia ceed, hyundai i30 oraz volkswagen transporter. Nowe samochody na pewno usprawnią pracę funkcjonariuszy. Zakup nowych pojazdów możliwy był dzięki połączonym środkom Komendy Głównej Policji przy dofinansowaniu samorządów lokalnych powiatu tczewskiego.

3 zakupione radiowozy posiadają silniki benzynowe, zaś volkswagen transporter ma silnik diesla. Radiowozy mają dobre parametry techniczne i są wyposażone w szereg nowoczesnych systemów zapewniających policjantom maksymalne bezpieczeństwo. Nowe radiowozy będą wykorzystywane w codziennych służbach na terenie całego powiatu tczewskiego. Samorządowcy wspierając w ten sposób funkcjonariuszy wyrazili wdzięczność za dobrą współpracę z lokalną policją. Nie raz podkreślano, że ta współpraca przekłada się bezpośrednio na zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców oraz na poprawę warunków pracy mundurowych.

 

opr. (tomm)/KPP Tczew

html_redakcja

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe