Weź udział w konkursie miejskiej biblioteki! Tczew 1918-1920. Droga do Niepodległej

  • 03.01.2020, 11:12
  • redakcja
Weź udział w konkursie miejskiej biblioteki! Tczew 1918-1920. Droga do Niepodległej MBP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie literackim Tczew 1918-1920. Droga do Niepodległej, który związany jest ze stuleciem przyłączenia Tczewa do Polski w 1920 r. Konkurs adresowany jest do wszystkich, bez względu na wiek oraz miejsce zamieszkania.

Uczestnik Konkursu ma za zadanie napisać w dowolnej formie literackiej utwory z dziedziny prozy lub poezji, których tematyka nawiązuje do hasła „Tczew 1918-1920 – Droga do Niepodległej”, charakteryzujący i opisujący np. miejsce, wydarzenia, postać historyczną, lokalnego bohatera lub miejsce pamięci.

Pracę konkursową należy dostarczyć w 1 egzemplarzu maszynopisu (wydruk komputerowy) w przypadku poezji i prozy (maksymalnie 5 stron A4). Utwór w wersji papierowej z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy zgłosić do 21 stycznia 2020 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie przy ul. J. Dąbrowskiego 6.

Więcej informacji o warunkach konkursu w Regulaminie Konkursu na stronie biblioteka.tczew.pl oraz pod numerem telefonu 572-779-196 (Czytelnia Popularnonaukowa, kontakt mailowy: [email protected]).

 

opr. (tomm)

 

 

html_redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe