Ostra walka w licealiadzie piłki ręcznej. Drużyna I LO w półfinale wojewódzkim

  • 30.11.2019, 18:00
  • Wawrzyniec Mocny
Ostra walka w licealiadzie piłki ręcznej. Drużyna I LO w półfinale wojewódzkim Materiały organizatorów

Podziel się:

Oceń:

25 listopada br. w hali II LO w Tczewie odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie.

W zawodach prawo startu mieli uczniowie szkól średnich dziennych, rocznik 2000 i młodsi. Z całego powiatu tczewskiego udział w zawodach zgłosiło 7 szkół. Turniej przeprowadzono w dwóch fazach tj. eliminacyjnej i finałowej.

W fazie eliminacyjnej drużyny podzielono na 2 grupy. W każdej grupie drużyny rozegrały pojedynki między sobą systemem każdy z każdym. Następnie w finale zwycięskie zespoły w grupach tj. o V miejsce II LO Tczew – UKLO Tczew, o III miejsce ZST Tczew – ZSB Tczew, o I miejsce I LO Tczew - ZSBiO Tczew. Ostatecznie zwycięzcą zawodów została i jednocześnie wywalczyła tytuł Mistrza Powiatu Tczewskiego w Piłce Ręcznej Chłopców - reprezentacja I LO w Tczewie, która będzie reprezentować powiat tczewski w półfinale wojewódzkim w Gdyni.

Za zdobycie I miejsca drużynę uhonorowano pucharem. Za udział w zawodach wszystkie reprezentacje otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Tak prezentował się skład zwycięskiej drużyny:

Cezary Czochór, Daniel Drapiewski, Dawid Gdaniec, Karol Kubacka, Szymon Pytka, Miłosz Romanowski, Franciszek Rytlewski, Jakub Skuza, Piotr Szulc, Jakub Śmiełowski

Trener/Nauczyciel WF: Ireneusz Jeszke.

 

Więcej informacji na stronie www.pcs.tczew.pl

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gosc
gosc 21.12.2019, 21:15
Curie rządzi!!!

Pozostałe