Odzyskali mercedesa wartego ok. 250 tys. zł. Szybka akcja tczewskiej policji

  • 25.11.2019, 15:57
  • redakcja
Odzyskali mercedesa wartego ok. 250 tys. zł. Szybka akcja tczewskiej policji KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

GM. GNIEW. Kryminalni z tczewskiej komendy odzyskali skradzionego mercedesa. Mundurowi zabezpieczyli samochód po kilku godzinach od jego kradzieży. Podczas policyjnych czynności samochód stał w lesie na terenie gminy Gniew i miał zdemontowane tablice rejestracyjne. Auto warte prawie ćwierć miliona złotych trafiło na policyjny parking.

 

Kryminalni z Tczewa zajmujący się przestępczości samochodową 21 listopada br. zdobyli informację, że w lesie na terenie gminy Gniew znajduje się skradziony samochód. Funkcjonariusze sprawdzając swoje ustalenia odnaleźli zaparkowanego w lesie mercedesa, który miał zdjęte tablice rejestracyjne. Funkcjonariusze sprawdzając samochód w policyjnych systemach potwierdzili swoje ustalenia. Okazało się, że mercedes został skradziony kilka godzin wcześniej z terenu powiatu malborskiego.

 

Zabezpieczony samochód trafił na policyjny parking. Odzyskany przedmiot wkrótce trafi do prawowitego właściciela.

 

opr. (tomm)/KPP Tczew

html_redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bruno
Bruno 28.11.2019, 21:22
Mejna wrócił na stare śmieci pewnie znów mu nie poszło
Koła
Koła 25.11.2019, 17:44
Brawo?
Gość
Gość 25.11.2019, 17:19
Tamoj soja jagodzianki :) łokolice kolona ostrowicka

Pozostałe