Spotkanie z podróżnikiem - zdobywcą najwyższych szczytów Afryki

  • 22.11.2019, 15:45
  • redakcja
Spotkanie z podróżnikiem - zdobywcą najwyższych szczytów Afryki Zbigniew Mocny

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. Robert Gondek był kolejnym miłośnikiem dalekich eskapad, którego zaprosiła Fabryka Sztuk. Nieczęsto możemy dzięki takim opowieściom wybrać się na niedostępne afrykańskie szczyty. Ostatnie spotkanie z Robertem Gondkiem okazało się prawdziwą ucztą dla wszystkich kochających góry, naturę i egzotykę. Relację podróżnika uatrakcyjniał fakt, że jako pasjonat fotografii przywiózł z podróży mnóstwo zdjęć.

Robert Gondek – podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki. Odwiedził 20 afrykańskich państw. Za konsekwentną realizację projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, mającego na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju otrzymał wyróżnienia w kategorii WYCZYN ROKU 2016 podczas Kolosów w Gdyni, czyli największego i najbardziej prestiżowego festiwalu podróżniczego w Polsce. Autor licznych pokazów podróżniczych nagradzanych przez publiczność i jury podczas festiwali w Łodzi, Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu. Swoje teksty publikował w magazynach Podróże, Poznaj Świat, NPM, czy All Inclusive. Autor wydanej w październiku 2017 roku książki/albumu fotograficznego poświęconego Afryce „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Organizuje wyprawy na afrykański kontynent. Uczy się języka Suahili.

Opr. GT / fabrykasztuk.tczew.pl

Fot. Zbigniew Mocny

html_redakcja

Zdjęcia (12)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe