Znaleziono klucze od peugeota na ul. Pomorskiej. Dzielnicowy szuka właściciela...

  • 08.11.2019, 10:30
  • Wawrzyniec Mocny
Znaleziono klucze od peugeota na ul. Pomorskiej. Dzielnicowy szuka właściciela... pixabay

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. Dzielnicowy poszukuje właściciela kluczy, wśród których jest klucz do samochodu marki Peugeot. Mieszkaniec Tczewa 3 listopada br. przekazał znalezione przedmioty tczewskim mundurowym, które znalazł w Tczewie przy ulicy Pomorskiej. Do chwili obecnej mundurowi poszukują właściciela, którego prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę.

W Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie do odbioru są klucze, wśród których jest klucz do samochodu marki Peugeot. Przedmioty te odnalazł mieszkaniec Tczewa 3 listopada br. na trawniku przy ulicy Pomorskiej. Właściciel kluczy proszony jest o kontakt z dzielnicowym mł. asp. Pawłem Góralem pod numerem telefonu 58/530 81 32 lub tel. kom. 519 832 646.

 

Osoba, która zgubiła klucze może kontaktować się również telefonicznie z oficerem dyżurnym KPP w Tczewie pod numerem 58/530 82 22 lub alarmowym 112. Możliwy też kontakt mailowy: [email protected]

Jak się dowiedzieliśmy kilka osób zgłosiło się już do dzielnicowego, ale po krótkiej rozmowie okazywało się, że nie są oni właścicielami zguby.

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe