Rozpoznajesz go? – poszukują go policjanci.

  • 11.09.2019, 14:32
  • KPP Tczew
Rozpoznajesz go? – poszukują go policjanci. fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

TCZEW Policjanci z tczewskiej komendy prowadzą czynności w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą czynności w sprawie kradzieży, która miała miejsce 11 lipca br. w jednym ze sklepów na terenie miasta. Sprawca ubrany w białą bluzę z założonym kapturem na głowie i czarnych spodniach, wykorzystując nieuwagę pracownika sklepu ukradł pieniądze.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 58 530-81-83 lub na numery alarmowe 112 i 997 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

KPP Tczew

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Job
Job 12.09.2019, 06:09
Jarosław ?

Pozostałe