Stanisław Michalkiewicz w Tczewie

  • 07.09.2019, 15:20 (aktualizacja 07.09.2019, 15:57)
  • Marika Wohlert
Stanisław Michalkiewicz w Tczewie MW

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. W hotelu Link trwa spotkanie z publicystą Stanisławem Michalkiewiczem. Były prezes Uni Polityki Realnej mówi o sprawach dotyczących naszej współpracy międzynarodowej na linii Stany Zjednoczone a Polską. Porusza również wątek ustawy 447.

W spotkaniu uczestniczą również kandydaci z Komitetu Wyborczego KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, w tym m.in. Sylwester Pruś startujący z naszego okręgu z drugiego miejsca. 

Marika Wohlert

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Przechodzień
Przechodzień 07.09.2019, 18:12
Szkoda, że spotkanie nie zostało mocniej nagłośnione...podczas ostatnie kampanii do jewrokołchozu, PiS najgwałtowniej atakował, nie platformę kolesi , lewicowych pederastów lecz właśnie Konfederację - jedyne ugrupowanie , które mówi głośno i sprzeciwia się bezprawnym żydowskim roszczeniom (JUST 447) ...ale Michalkiewicz , mówi prawdę , którą dziś mainstream , PIS-u NIE WYŁĄCZAJĄC , NAZYWA "MOWĄ NIENAWIŚCI". ... PiS boi się Konfederacji, ponieważ ta ostatnia demaskuje tajne konszachty oraz wyjątkową ugodowość i uległość rządu PiS, wobec środowisk żydowskich , chcących, w gangsterski sposób obrabować Polskę..

Pozostałe