czwartek, 28 marca 2024 12:13

Orzeł zagrał do końca i zdobył trzy punkty. (ZDJĘCIA, FILM)

SUBKOWY W niedzielę 18 sierpnia pierwszy mecz przed własna publicznością zagrał Orzeł Subkowy z drużyną Spójni Sadlinki.
Orzeł Subkowy wygrywa ze Spójnią Sadlinki 5:3. Drugiego gola dla Orła strzela Wojciech Szoska.

Autor: fot (tt)

Po bezbramkowej pierwszej połowie pechowo rozpoczęli subkowianie druga cześć spotkania. Dwie minuty od rozpoczęcia gry gola dla gości zdobył Dawid Torłop. Goście prowadzeniem cieszyli się tylko kilka minut w 56 minucie strzałem z 10 metrów pokonał bramkarza z Sadlinek Wojciech Szoska, a pięć minut doprowadził do prowadzenia. Niestety Orzeł wypuścił prowadzenie i w ciągu trzech minut ponownie przegrywał bo bramkach Radosława Szafrańskiego i Dawida Torłopa. Do końca spotkania pozostało już tylko dwadzieścia kilka minut, jednak gospodarze perfekcyjnie wykorzystali czas. W 78. minucie wyrównujące gola strzela Mariusz Wroński, a w ostatnich minutach i w doliczonym już czasie gry gole na wagę trzech punków strzelił wprowadzony w drugiej połowie Dawid Tramowski. Ostatecznie Orzeł wygrywa ze Spójnią Sadlinki 5:3.

Orzeł Subkowy - Spójnia Sadlinki 5:3 (0:0)
0:1 Dawid Torłop 47'
1:1 Wojciech Szoska 56'
2:1 Wojciech Szoska 61'
2:2 Radosław Szarafiński 63'
2:3 Dawid Torłop 65'
3:3 Mariusz Wroński 78'
4:3 Dawid Tramowski 88'
5:3 Dawid Tramowski 90'+3

Orzeł Subkowy: Klinkusz - Grzelak, P.Domke, Gdaniec (Tamowicz), Alaburda, Gońda (Skalski), Kalinowski (Tramowski), M.Szoska (Wroński), W.Szoska, Orzechowski, Kołodziej

Spójnia Sadlinki: Żuk - Wierciński, Michalczyk, Kwaśnicki (Łoziński), Warpas, Świetlicki, Kupniewski, Śmietański, Torłop, Szarafiński (Gburczyk)