Siłownia pod chmurką w Bałdowie

  • 05.08.2019, 10:20
  • Opr. MW
Siłownia pod chmurką w Bałdowie  Fot. Ł. Kowalski. Jak to mówią: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Od teraz w Bałdowie o zdrowie będzie łatwiej.

Podziel się:

Oceń:

BAŁDOWO. To właśnie poprzez fundusze sołeckie wsie w pow. tczewskim zyskują wiele na swej atrakcyjności. We wsi Bałdowo dzięki tym środkom zakupiono i urządzono prawdziwą siłownię pod chmurką. Mieszkańcy już trenują i rzeźbią formę na tegoroczną jesień.

- Oto są! Nowe urządzenia siłowe zamontowane na terenie pomiędzy Świetlicą Wiejską, a placem zabaw – pokazuje Łukasz Kowalski, sołtys Bałdowa.

Dodając, że tym samym zakończyła się realizacja przedsięwzięcia funduszu sołeckiego na rok 2019, dotycząca zakupu urządzeń siłowych, na co przeznaczone zostały środki w kwocie 18 tys. zł. Za tę kwotę udało się zakupić m.in. orbitrek, wioślarza, rowerek, biegacza, wahadło oraz prasę nożną. Z takim sprzętem zbudowanie formy przyjdzie na pewno szybciej i łatwiej.

- Zapraszam wszystkich do aktywnego wypoczynku - zachęca sołtys.

Opr. MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe