V Tczewski Cross Rowerowy już 7 lipca.

  • 05.06.2019, 08:24
  • PCS Tczew
V Tczewski Cross Rowerowy już 7 lipca. fot (tt) / archiwum tczewska.pl W ubiegłym roku Tczewski Cross Rowerowy ukończyło 147 zawodników

Podziel się:

Oceń:

Powiatowe Centrum Sportu wspólnie z Tczewskim Centrum Sportu i Rekreacji zapraszają na imprezę „Tczewski Cross Rowerowy”.

To już V edycja Tczewskiego Crossu Rowerowego po malowniczych terenach naszego powiatu. Trasa liczy około 26 km. Zawody odbędą się w dniu 7 lipca 2019 roku. Start o godzinie 10:00. Start i Meta zostaną zlokalizowane na ul. Tczewskiej (drodze gminnej G200024) w Rokitkach gm. Tczew przy Gdańskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali pamiątkową koszulkę kolarską. Sponsorzy GPEC oraz Bondarew Salon Rowerowy ufundowali atrakcyjne nagrody w tym nagrodę główną rower firmy Trek. Ilość uczestników do 200.

Zapisy na stronie:  https://elektronicznezapisy.pl/event/3900/strona.html

Regulamin na stronie PCS - kliknij tutaj

Mapka:

PCS Tczew

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe