"Pojechali i pozamiatali". Świetny występ zawodników TCSiR. Udany debiut Agnieszki Ćwiklińskiej.

  • 03.06.2019, 07:51
  • Ekipa z "Olimpu"
"Pojechali i pozamiatali". Świetny występ zawodników TCSiR. Udany debiut Agnieszki Ćwiklińskiej. fot. nadesłane do redakcji

Podziel się:

Oceń:

Kolejny bardzo dobry występ zawodników TCSiR w Tczewie na odbywających się 1 czerwca Ogólnopolskich Mistrzostwach Szczecinka w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

W kategorii Bench Press RAW wywalczyli:

  • Michał Mikulski TCSiR Tczew wywalczył IV miejsce w kategorii mężczyzn do lat 18 z wynikiem 105 kg
  • Eugeniusz Wittstock TCSiR Tczew V miejsce w kategorii open weteram mężczyzn 50+ z wynikiem 132,5 kg
  • Michał Poczynek TCSiR Tczew zdobył IV miejsce w kategorii mężczyzn 125-140 kg z wynikiem 155 kg – co stanowi jego nowy życiowy rekord.

Swój debiut a zarazem chrzest bojowy przeszła Agnieszka Ćwiklińska TCSiR – na pierwszych w swoim życiu Mistrzostwach takiej rangi wykazała się wyjątkowym duchem walki i wywalczyła VI miejsce w kategorii kobiet do 67,5 kg z wynikiem 30 kg. Gratulujemy.

- W tym miejscu pragniemy tradycyjnie już podziękować dyrektorowi TCSiR Panu Andrzejowi Błaszkowskiemu, całej obsłudze TCSiR a w szczególności niezastąpionej Pani Ilonie.

Oddzielne podziękowania kierujemy na ręce naszego mentora i trenera Eugeniusza Wittstock. - Pozdrawiamy serdecznie wszystkich zawodników i teamy-y

 

Ekipa z "Olimpu"

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe