Czwartek, 20.06.2019
Trops Tczew
Trops Tczew
Trops Tczew

Za nami VI Silgan Ćwierćmaraton i Mały Silgan (ZDJĘCIA, WYNIKI)

  • 26.05.2019, 09:33
  • opr. (tt)
Za nami VI Silgan Ćwierćmaraton i Mały Silgan (ZDJĘCIA, WYNIKI) fot (tt) Za nami VI SILGAN Ćwierćmaraton - Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych MASTERS i Mały Silgan
Podziel się:
Oceń:
W sobotę odbyła się kolejna szósta już edycja SILGAN Ćwierćmaraton - Mistrzostw Polski w biegach przełajowych MASTERS. Najszybciej 10,5. km trasę pokonał Mariusz Dembowski z Lidzbarka uzyskując czas 35:42. Najszybsza wśród kobiet była Natalia Ruchlewicz ze Sztumu z czasem 44:33. Ćwierćmaratonowi towarzyszyły również zawody dla dzieci ze szkół podstawowych, które rywalizowały łącznie w czterech kategoriach.

Czołowa dwudziestka

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska

1 Dembowski Mariusz (Lidzbark)

00:35:42

2 Szymański Sebastian (Szprudowo)

00:36:08

3 Kosiecki Maciej (Liniewo)

00:36:46

4 Godlewski Łukasz (Malbork)

00:37:53

5 Dudziak Mateusz (Tczew)

00:38:04

6 Jakubowski Marek (Pszczółki)

00:38:12

7 Klonowski Marcin (Sztum)

00:38:18

8 Pawłowski Mariusz (Marzęcicie)

00:38:25

9 Górski Kamil (Gniew)

00:38:26

10 Pijanowski Wojciech (Tczew)

00:38:28

11 Oliński Wojciech (Malbork)

00:38:35

12 Wardziński Paweł (Braniewo)

00:38:45

13 Pawłowski Krzysztof (Tczew)

00:39:11

14 Kaweczyński Krzysztof (Mszanowo)

00:39:16

15 Hartuna Zenon (Piece)

00:39:18

16 Trzciński Krzysztof (Tczew)

00:39:48

17 Główczewski Grzegorz (Tczew)

00:40:10

18 Czerwiak Robert (Starogard Gd.)

00:40:30

19 Górski Dawid (Tymawa)

00:40:56

20 Patalon Adam (Marzęcicie)

00:41:12

 

Czołowa dziesiątka kobiet

1 Ruchlewicz Natalia (Sztum)

00:44:33

2 Piekut Anna (Tczew)

00:45:38

3 Pałkowska Agnieszka (Swarożyn)

00:47:02

4 Dubiela Halina (Tczew)

00:47:50

5 Barnaś Agata (Mabork)

00:47:57

6 Wasiłowicz Natalia (Gdańsk)

00:48:38

7 Janas Anna (Tczew)

00:49:58

8 Hincka Marzena (Gnieżdżewo)

00:50:44

9 Koszyk Katarzyna (Tczew)

00:50:47

10 Popowska Magdalenaa (Gdańsk)

00:51:30

 

Kategoria mężczyzn 0-34

Szymański Sebastian (Szprudowo)

00:36:08

Dudziak Mateusz (Tczew)

00:38:04

Klonowski Marcin (Sztum)

00:38:18

 

Kategoria mężczyzn 35-39

Dembowski Mariusz (Lidzbark)

00:35:42

Kosiecki Maciej (Liniewo)

00:36:46

Godlewski Łukasz (Malbork)

00:37:53

 

Kategoria mężczyzn 40-44

Pawłowski Mariusz (Marzęcice)

00:38:25

Trzciński Krzysztof (Tczew)

00:39:48

Główczewski Grzegorz (Tczew)

00:40:10

 

Kategoria mężczyzn 45-49

Jakubowski Marek (Pszczółki)

00:38:12

Czerwiak Robert (Starogard Gdański)

00:40:30

Pietkun Sławomir (Koleczkowo)

00:41:57

 

Kategoria mężczyzn 50-54

Oliński Wojciech (Malbork)

00:38:35

Patalon Adam (Marzęcicea)

00:41:12

Nowacki Mirosław (Starogard Gd.)

00:43:56

 

Kategoria mężczyzn 55-59

Hartuna Zenon (Piece)

00:39:18

Cebula Bogdan (Sztum)

00:41:36

Ćwikliński Stanisław (Rokitki)

00:43:12

 

Kategoria mężczyzn 60-64

ŁUKOMSKI ANDRZEJ (SZTUM)

00:44:48

SZATKOWSKI JÓZEF (GRUDZIĄDZ)

00:48:14

POŁOMSKI JAROSŁAW (GNIEW)

00:48:27

 

Kategoria mężczyzn 65-69

CZUK MAREK (TORUŃ)

00:42:54

BALICKI ANDRZEJ (GDYNIA)

00:43:27

GAPSKI ZBIGNIEW (STAROGARD GD.)

00:45:18

 

Kategoria mężczyzn 70-74

KAMIŃSKI STEFAN (TORUŃ)

00:53:40

 

Kategoria mężczyzn 75-79

LIBAN ZYGFRYD (TCZEW)

00:51:31

SOWIŃSKI EDMUND (PŁOCK)

00:58:10

SZYMAŃSKI JERZY (KURZĘTNIK)

01:11:45

 

Kategoria mężczyzn 80-84

URTNOWSKI HENRYK (GDAŃSK)

00:56:52

BANDURSKI JACEK (SOPOT)

01:29:40

 

Kategoria mężczyzn 85+

NIWIŃSKI STANISŁAW (GDAŃSK)

01:32:34

 

Kategoria kobiet 0-34

RUCHLEWICZ NATALIA (SZTUM)

00:44:33

PAŁKOWSKA AGNIESZKA (SWAROŻYN)

00:47:02

WASIŁOWICZ NATALIA (GDAŃSK)

00:48:38

 

Kategoria kobiet 35-39

BARNAŚ AGATA (MALBORK)

00:47:57

HINCKA MARZENA (GNIEŻDŻEWO)

00:50:44

KWIATKOWSKA ANNA (TCZEW)

00:51:48

 

Kategoria kobiet 40-44

PIEKUT ANNA (TCZEW)

00:45:38

KOSZYK KATARZYNA (TCZEW)

00:50:47

KARCZEWSKA ALEKSANDRA (TCZEW)

00:53:06

 

Kategoria kobiet 45-49

POPOWSKA MAGDALENA (GDAŃSK)

00:51:30

SOSNOWSKA BOŻENA (TCZEW)

00:51:37

CIAPKA JANINA (GOSZYN)

00:57:01

 

Kategoria kobiet 50-54

KANIEWSKA ALICJA (GRUDZIĄDZ)

00:53:59

GRZESIAK MARZENA (ROTMANKA)

00:57:07

 

Kategoria kobiet 55-59

DUBIELA HALINA (TCZEW)

00:47:50

KRUSZYŃSKA BARBARA (TCZEW)

00:55:57

DORDZIK MAŁGORZATA (ELBLĄG)

01:04:31

 

Kategoria kobiet 65-69

WITT GRAŻYNA (SOPOT)

00:55:39

MAJŁOWSKA IRENA (GORZÓW WIELKOPOLSKI)

01:04:39

opr. (tt)

Zdjęcia (218)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe