(PILNE) Olbrzymi pożar w Dąbrówce! Zniszczona stodoła, budynek mieszkalny, samochody...

  • 23.04.2019, 13:17 (aktualizacja 23.04.2019, 18:50)
  • red.
(PILNE) Olbrzymi pożar w Dąbrówce! Zniszczona stodoła, budynek mieszkalny, samochody... (tt)

Podziel się:

Oceń:

14 zastępów straży gasiło pożar, który wybuchł w Dąbrówce Tczewskiej, w jednym z tamtejszych gospodarstw. Ogniem z płonącej stodoły zajęły się kolejno budynki gospodarcze, obiekt mieszkalny, a także dwa samochody. Przyczyny zdarzenia będzie ustalać policyjne dochodzenie.

Pożar wybuchł we wtorek (23.04.), ok. godz. 11.30. Wietrzna pogoda spowodowała natychmiastowe rozprzestrzenienie ognia na sąsiednie obiekty. Niestety w zdarzeniu ucierpiał budynek zamieszkały przez dwie rodziny, łącznie dziewięć osób. Prawdopodobnie obiekt zostanie na jakiś czas wyłączony z użytkowania.

- Pożar z uwagi na wiatr rozwijał się błyskawicznie. Osoba, która go zauważyła pobiegła do strażnicy, by uruchomić syrenę. Gdy wróciła cała stodoła stała w ogniu – mówi st. kpt. Zbigniew Rzepka, zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie. (...)

loadingŁaduję odtwarzacz...
red.

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe