Rozpoznajesz tego mężczyznę? Może mieć związek z oszukaniem mieszkanki Tczewa metodą "na wnuczka"

  • 19.03.2019, 14:28
  • KPP Tczew
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Może mieć związek z oszukaniem mieszkanki Tczewa metodą "na wnuczka" KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie oszustwa na kwotę kilkunastu tysięcy złotych na szkodę mieszkanki Tczewa. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość. 

- Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego z tczewskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”, do którego doszło na początku marca br. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik KPP w Tczewie.

Na skutek tego przestępstwa pokrzywdzona straciła kilka tys. złotych. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 530 81 98, 58 530 81 12, zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres: [email protected]

KPP Tczew

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe