W Tczewie wystąpił Krzysztof Zalewski (ZDJĘCIA)

  • 08.03.2019, 23:40 (aktualizacja 08.03.2019, 23:52)
  • (tt)
W Tczewie wystąpił Krzysztof Zalewski (ZDJĘCIA) (tt)

Podziel się:

Oceń:

W piątkowy wieczór w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbył się niezwykły koncert. Na scenie wystąpił Krzysztof Zalewski.

Artysta znany jest w całej Polsce od 2002 roku, wygrywając w programie Idol. Dwa lata później wydaje swój debiutancki album „Pistolet”. W 2013 roku, po dłuższej przerwie, ukazuje się kolejny album „Zelig”, a trzy lata później „Złoto”. Wraz z nadejściem wiosny, 1 marca ruszył w trasę podsumowującą jego dotychczasowe koncertowe poczynania.

Tuż po rozpoczęciu koncertu, publiczność zachowywała się bardzo spokojnie wsłuchując się m.in. w utwór „Jaśniej” z płyty Zelig. Krzysztof Zalewski zachęcał do wspólnej zabawy, co się urodzonemu w Lublinie artyście udało. Po wyśpiewaniu „Polsko” a za chwilę „Ósemki” tczewianie, którzy wypełnili salę Centrum Kultury i Sztuki do ostatniego miejsca, reagowali już bardzo żywiołowo.

Obecnie na listach przebojów króluje utwór „Kurier”, który promuje film Władysława Pasikowskiego o Janie Nowaku-Jeziorańskim o tym samym tytule.

Krzysztof Zaleski - fragment utworu "Jaśniej":

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

(tt)

Zdjęcia (11)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe