W najbliższą środę odbędzie się XIV Przegląd Twórczości Teatralnej - „Życie to teatr”

  • 21.04.2018, 11:32 (aktualizacja 21.04.2018, 12:01)
  • red.
W najbliższą środę odbędzie się XIV Przegląd Twórczości Teatralnej - „Życie to teatr”

Podziel się:

Oceń:

25 kwietnia o godz. 10.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbędzie się XIV Przegląd Twórczości Teatralnej „Życie to teatr”, uświetniający obchody Dnia Godności Osoby Niepełnosprawnej.

Impreza ma na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu poprzez ukazanie twórczości zespołów teatralnych działających w ośrodkach wsparcia. Jest również okazją do wymiany poglądów i nawiązania wielu serdecznych przyjaźni. W tym roku wyjątkowo oprócz inscenizacji teatralnych będzie można podziwiać filmy przygotowane przez uczestników ośrodków wsparcia. Ponadto zapewniamy szereg atrakcji przygotowanych przez naszych gości.

Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Tczewa Mirosław Pobłocki, natomiast medialny: Telewizja TETKA Tczew, Radio Tczew i Radio Głos. Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Tczew na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu Kultury i Ochrony Dziedzictwa Narodowego.

Organizatorzy: Środowiskowe Domy Samopomocy MOPS w Tczewie i Polski Komitet Pomocy Społecznej.

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe