Drogowe remonty. Podpisano umowę na przebudowę dwóch ulic

  • 23.01.2017, 07:55 (aktualizacja 01.03.2017, 12:45)
  • gmina-tczew.pl
Drogowe remonty. Podpisano umowę na przebudowę dwóch ulic

Podziel się:

Oceń:

10 stycznia br. w Urzędzie Gminy Tczew została podpisana umowa na przebudowę ulic Krótkiej i Kościelnej w Turzu. W drodze przetargu wykonawcą zadania zostało Konsorcjum firm Kruszywo Sp. z o.o. oraz Bituminum Sp. z o.o.

Przedmiotem umowy jest przebudowa ulic Krótkiej i Kościelnej w miejscowości Turze o łącznej długości ok 500 mb. W ramach przebudowy wykonana zostanie jezdnia o szerokości 5,5 m oraz chodnik o szerokości 1,5-2,0 m wraz z odprowadzeniem wód opadowych. Ponadto zadanie przewiduje przebudowę dwóch odcinków gazociągu oraz wykonanie przyłącza gazu. Nawierzchnia jezdni wykonana zostanie z mieszanki bitumicznej. W ramach umowy termin realizacji zadania przewiduje się na październik 2017. Koszt inwestycji to kwota 736 140,12 zł.  

gmina-tczew.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe