[ZDJĘCIA] Studiu nagrań CKiS nadano imię Adama Wendta. Świetny koncert z Urszulą Dudziak

  • 18.01.2017, 08:12 (aktualizacja 25.01.2017, 08:01)
  • (JAC)
[ZDJĘCIA] Studiu nagrań CKiS nadano imię Adama Wendta. Świetny koncert z Urszulą Dudziak (JAC)

Podziel się:

Oceń:

W piątek, 13 stycznia, w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie miało miejsce uroczyste nadanie studiu nagrań im. Adama Wendta. Pamiątkową tablicę odsłoniła Urszula Dudziak, która wraz z zespołem Walk Away dała niesamowity, blisko dwugodzinny koncert. Na inne artystyczne atrakcje publiczność zaproszono do Muzycznego Zagłębia.

Centrum Kultury i Sztuki świętuje 40-lecie istnienia. Jeszcze w marcu ub. roku jubileuszowe obchody zainaugurowano uroczystą galą, w trakcie której sali widowiskowej nadano imię Ryszarda Karczykowskiego, światowej sławy tenora. W zamyśle Krystiana Nehrebeckiego, odchodzącego właśnie po pięciu latach dyrektora placówki, było uhonorowanie jeszcze trzech kolejnych znamienitych ludzi kultury rodem z Tczewa. 13 stycznia br. uroczyście nadano studiu nagrań imię Adama Wendta, saksofonisty, jazzmana, pedagoga. (...)

 

(JAC)

Zdjęcia (10)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe