Ale prezent! 8-latka napisała list do komendanta, a ten...

  • 01.01.2017, 22:40
  • Admin Admin
Ale prezent! 8-latka napisała list do komendanta, a ten...

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj tczewscy policjanci gościli w komendzie szczególnego gościa. Stróży prawa odwiedziła 8-letnia mieszkanka Tczewa, która wcześniej napisała list do Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie z prośbą zwiedzenia komendy. Podczas odwiedzin dziewczynka spotkała się z funkcjonariuszami jednostki, zapoznała się z tajnikami pracy policjantów oraz sprzętem jakim na co dzień dysponują.

W zeszłym tygodniu Komendant Powiatowy Policji w Tczewie otrzymał nietypowy list od 8-latki, w którym napisała, że chciałaby bardzo zwiedzić komendę. Tczewscy mundurowi wczoraj spełnili marzenie małej „policjantki” i spotkali się z nią w powiatowej jednostce. 

Na początku odwiedzin dziewczynka, która miała założony swój ulubiony „mundur policyjny” spotkała się z komendantami jednostki: insp. Dariuszem Krasulą oraz podinsp. Mariuszem Cybulskim. 

Podczas zwiedzania komendy 8-latka dowiedziała się jak wygląda codzienna służba funkcjonariuszy Policji. Mundurowi pokazali małej policjantce w jaki sposób i dlaczego pobiera się ślady linii papilarnych. Wielką frajdę sprawiła dziewczynce możliwość obejrzenia policyjnego radiowozu, w którym mogła włączyć sygnały świetlno-dźwiękowe. Podczas odwiedzin policjantów służby dyżurnej mała mieszkanka Tczewa dowiedziała się jak ważna jest praca takiego funkcjonariusza. Ta wizyta zapewne na długo pozostanie w pamięci dziewczynki. Mamy nadzieję, że kolejne marzenia małej „policjantki” spełnią się i w przyszłości założy prawdziwy policyjny mundur.

Admin Admin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe