Czerwone serce na nakrętki przed komendą w Tczewie

  • 04.08.2022, 08:58
  • redakcja
Czerwone serce na nakrętki przed komendą w Tczewie KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Na terenie tczewskiej komendy ustawiono czerwone serce, w które zbierane będą plastikowe nakrętki, a uzyskane w ten sposób pieniądze, zostaną przeznaczone na fundacje charytatywne. Inicjatywa powstała dzięki współpracy Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów KPP w Tczewie oraz firmą Flex Poland z siedzibą w Tczewie.

26 lipca br. przed wejściem głównym do tczewskiej komendy ustawiono metalowe, czerwone serce, do którego policjanci oraz pracownicy cywilni, zaangażowani w akcję, zbierają plastikowe nakrętki z butelek po napojach, sokach czy chemii gospodarczej.

Uzbierane nakrętki trafią do recyclingu, a zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na fundacje charytatywne. Inicjatywa powstała dzięki współpracy Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów KPP w Tczewie oraz firmą Flex Poland z siedzibą w Tczewie. Osoby, które angażują się w zbiór nakrętek, dają dowód na to, że warto pomagać i nawet takim prostym gestem można wspomóc najbardziej potrzebujących. Wystarczy świadomość tego, że zwykła, plastikowa nakrętka ma wartość i może blisko nas jest osoba, której pomoże ona w walce z chorobą.

Policjanci zachęcają wszystkich do tego, aby nie wyrzucać plastikowych nakrętek do kosza, ale je zbierać, aby potem przekazać w wyznaczonym miejscu. Cel jest bowiem szczytny- pomoc potrzebującym i wsparcie w walce z chorobami. Akcja potrwa do odwołania, więc zbieramy, ile się da!!

KPP Tczew

html_redakcja

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe