Zderzenie trzech samochodów na skrzyżowaniu. Apelujemy o rozwagę

  • 19.05.2022, 17:31 (aktualizacja 20.05.2022, 13:45)
  • redakcja
Zderzenie trzech samochodów na skrzyżowaniu. Apelujemy o rozwagę KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

18 maja policjanci pracowali w miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na jednym z tczewskich skrzyżowań. Według wstępnych ustaleń, 62-letni kierowca opla nie ustępując pierwszeństwa przejazdu, zderzył się z fordem, który z kolei uderzył w jadące przeciwnym pasem ruchu audi. W wyniku tego zdarzenia kierująca fordem oraz 2 osoby podróżujące audi trafiły do szpitali.

18 maja br. po godzinie 16 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Malinowskiej z Kwiatową. Przyjmujący zgłoszenie policjant w to miejsce natychmiast wysłał funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego, którzy wstępnie ustalili, że 62-letni mieszkaniec Gdańska skręcając oplem z ulicy Kwiatowej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z fordem, który z kolei uderzył w jadące przeciwnym pasem ruchu audi. W wyniku tego zdarzenia 20-letnia kierująca fordem oraz dwie 23-letnie osoby podróżujące audi trafiły z obrażeniami ciała do szpitali.

 Mundurowi rozmawiali ze świadkami tego zdarzenia. Technik kryminalistyki sfotografował miejsce zdarzenia oraz wykonał szkic sytuacyjny. Ujawnione i zabezpieczone na miejscu ślady pomogą policjantom w ustaleniu bliższych okoliczności tego wypadku. Policjanci 62-latkowi, który doprowadził do tego zdarzenia, zatrzymali prawo jazdy. Dodatkowo stróże prawa zatrzymali 3 dowody rejestracyjne od samochodów uczestniczących w zdarzeniu. Badanie alcosensorem wykazało, że kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi.
Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy  uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje ale też innych osób.

KPP Tczew

html_redakcja

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe