Tczewianin - recydywista zrabował plecak ze sprzętem i innymi przedmiotami

  • 10.05.2022, 09:37
  • redakcja
Tczewianin - recydywista zrabował plecak ze sprzętem i innymi przedmiotami KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy kryminalni zatrzymali 33-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzież plecaka, do której doszło na jednym z osiedli. Według ustaleń mundurowych zatrzymany mieszkaniec Tczewa ukradł pozostawiony chwilowo bez opieki plecak, w którym była odzież, przenośny głośnik oraz inne przedmioty i spowodował straty w wysokości 750 zł.

6 maja br. kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pracując nad sprawą kradzieży plecaka, do której doszło dwa dni wcześniej na jednym z tczewskich osiedli, zatrzymali mieszkańca Tczewa, którego podejrzewali o to przestępstwo. Ze zgłoszenia wynikało, że w zrabowanym plecaku była odzież, przenośny głośnik oraz inne przedmioty o łącznej wartości 750 zł. Stróże prawa ustalili, że właściciel plecaka pozostawił go chwilowo bez nadzoru, a ten moment wykorzystał mężczyzna i go ukradł.

Policjanci doprowadzili zatrzymanego 33-letniego mężczyznę do komendy, gdzie śledczy przedstawili mu zarzut kradzieży. Dodatkowo stróże prawa ustalili, że mężczyzna popełnił ten czyn w warunkach recydywy, bo był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Teraz jego losem zajmie się sąd.

Za to przestępstwo w recydywie grozi kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

 

KPP Tczew

html_redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
HE, HEH...
HE, HEH... 10.05.2022, 10:35
...rabunek a kradzież to dwie różne rzeczy...przywłaszczenie takoż...najfajniejsze jest to, że w Polsce za rozbój można otrzymać 12 lat kryminału, a za zdradę ojczyzny grozi tylko marna dyszka...Podłość i S///syństwo tak nam urządziło POLSKĘ

Pozostałe