Skontrolują stan autobusów i... kierowców wiozących dzieci i młodzież na FERIE 2022

  • 13.01.2022, 08:55
  • redakcja
Skontrolują stan autobusów i... kierowców wiozących dzieci i młodzież… Archiwum

Podziel się:

Oceń:

Bezpieczeństwo podczas przejazdu na zimowy wypoczynek jest priorytetem pomorskiej policji. W związku z tym pomorscy policjanci ruchu drogowego podejmą działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wyjeżdżającym. Szczególną uwagę zwrócą na kontrolę autobusów i kierowców wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.

Policjanci przygotowali wykaz miejsc prowadzenia kontroli stanu technicznego autobusów oraz kierowców autobusów przewożących dzieci i młodzież na wypoczynek. Wykaz ten zawiera zestawienie punktów wraz z numerami telefonów kontaktowych, gdzie będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwości przeprowadzenia doraźnych kontroli autobusów i kierowców.

 

UWAGA WYKAZ MOŻESZ POBRAĆ TUTAJ

 

Dobrym rozwiązaniem jest poinformowanie policjantów o planowanym wyjeździe z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu można uniknąć dłuższego oczekiwania na przyjazd patrolu Policji.

 

Jednocześnie informujemy, że na stronie:

 

https://bezpiecznyautobus.gov.pl

 

można sprawdzić podstawowe informacje na temat autobusu: dane o badaniu technicznym, dane techniczne, informacje o polisie OC.

 

KPP Tczew

html_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe