czwartek, 28 marca 2024 11:05

GRATULUJEMY! Miłosz Sabiecki Mistrzem Polski w Karate WKF !!

W ostatnią niedzielę, 19 grudnia br. w Łódzkiej Atlas Arenie odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate WKF. Mamy bardzo dobrą wiadomość: złoty medal i tytuł Mistrza Polski w konkurencji kumite mężczyzn-67 kg wywalczył Milosz Sabiecki.

Autor: KK Senshi Tczew

Także jego koledzy klubowi nie zasypali gruszek w popiele. Młode wilki przywiozły zdobyte 4 brązowe medale w kategoriach Junior i Junior młodszy

W szranki o medale stanęło ponad 400 zawodników z 55 klubów, a w śród nich 8-osobowa ekipa Senshi Tczew. Ekipa tczewskiego teamu zaliczyła udany występ w tej imprezie, zdobywając 5 pozycji medalowych .

Złoty medal i tytuł Mistrza Polski w konkurencji kumite mężczyzn-67 kg zdobył Milosz Sabiecki.

Brązowe medale zdobyli : Dominik Świtalski - kumite juniorów-61kg , Kacper Mazurowski kumite junior młodszy-57 kg , Filip Myga -kumite junior młodszy -63kg , Milosz Ptaszkowski - kumite junior młodszy-52 kg.