Rodzinny Bon Rowerowy

  • 16.07.2021, 09:24
  • Źródło: Kurierzy Tczew
Rodzinny Bon Rowerowy

Podziel się:

Oceń:

Dzięki wsparciu Flex Foundation Tczewscy Kurierzy Rowerowi zapraszają do skorzystaniu z Rodzinnego Bonu Rowerowego. Bon można przeznaczyć na przegląd serwisowy oraz drobne naprawy!

Celem Rodzinnego Bonu Rowerowego jest zachęcenie mieszkańców i mieszkanek Tczewa i okolic do rozpoczęcia jazdy na rowerze poprzez naprawę ich rowerów oraz przeszkolenie w zakresie bezpiecznej jazdy na rowerze.

Mamy do dyspozycji 100 bonów, z których każdy składa się z serwisu rowerowego oraz niewielkiej puli do wykorzystania na naprawę oraz 1 h przejazdu po Tczewie wspólnie z edukatorem lub edukatorką rowerową!

Co zawiera serwis rowerów w ramach Rodzinnego Bonu Rowerowego:
– czyszczenie napędu, przerzutki przedniej i tylnej oraz hamulców,
– smarowanie łańcucha, przerzutek oraz napędu,
– regulacja przerzutek i hamulców
– centrowanie kół,
– pompowanie kół,
– kasowanie luzów na piastach kół, steru kierownicy i mechanizmu korbowego,
– kontrola połączeń śrubowych i kasowanie luzów,
– sprawdzenie sprawności i skuteczności działania podzespołów roweru wraz z informacją zwrotna dla klienta,
– bon na części w kwocie 70 zł: wymiana łańcucha, klocków hamulcowych i linek, opon oraz przerzutek, a także innych części wpływających na bezpieczeństwo jazdy.W przypadku konieczności wymiany części roweru na większą kwotę, osoby korzystające z bonu będą miały możliwość dopłaty według indywidualnie przygotowanej wyceny.

Oprócz serwisu rowerowego zapewniamy godzinną jazdę z edukatorem/edukatorką rowerową w ruchu ulicznym. Podczas jazdy rodziny nabędą umiejętności pewnego i bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Uczestnicy praktycznej nauki jazdy przećwiczą z instruktorami swoje codzienne trasy np. do pracy, szkoły, do rodziny, na działkę. Dowiedzą się też, jak zgodnie z przepisami poruszać się na rowerze z dziećmi po mieście!

Osoby chętne do skorzystania z Rodzinnego Bonu Rowerowego zapraszamy na stronę: www.atoheca.pl/portfolio/rodzinny-bon-rowerowy/ lub na FB /korbatczew, do kontaktu osobistego przy ul. Krótkiej 10 w Tczewie lub telefonicznego pod nr 799 060 124

Źródło: Kurierzy Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe